| ChildrenOfBodom a întrebat:

In seara asta mi-am schimbat windowsul din XP in windows 7 professional. Si am o mica problema, cred ca nu am formatat C-ul sad si nu stiu cum. Din cauza asta imi merge internetul doar 5 minute *maxim si dupa se opreste.

Este din cauza ca nu am formatat C-ul? Ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kanyee a răspuns:

Nu are absolut nicio legatura partitia de pa HDD cu conexiunea la internet. Verifica setarile de retea si de net, iar daca ai RDS, suna la asistenta si spune-le problema pe care o ai, te vor indruma pas cu pas.