| cretz a întrebat:

joi urmeaza sa merg la bucuresti pentru a-mi lua haine de banchet... vom merge mai multi colegi cu trenu, asa ca am si eu o intrebare : cum ajungi de la gara de nord pana la baneasa? cu ce autobuz ma refer?

Răspuns Câştigător
| iuli a răspuns:

Iei metroul pana la piata victoriei, dupa care schimbi si mergi tot cu metroul la aviatorilor. Cand iesi de la metrou iei autobusul 331.

5 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Scz era 301 nu 331

| mihaela_5389 a răspuns:

La Gara de Nord exista, o masina speciala, care costa 7 lei! si te duce in Baneasa!batting eyelasheste pup!*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca vrei la Mall

ruta 1: metrou de la gara pana la Aviatorilor (schimbati la Piata Victoriei) apoi 301/335
http://www.baneasashoppingcity.ro/transport.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxi ftw

| crico a răspuns:

Poti lua direct 783 - cursa speciala