| mariamar1997 a întrebat:

Buna la calculator la MICROSOFT OFFICE WORD 2003 imi da eroare scrie in felul urmator:

Microsoft Office Word has not been intalled for current user. Please run setup to install the application.

Ce ar vrea sa zica prin asta?

Aaa si dupa apare sa dau OK si dau si se inchide.

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Buna! Chestia aia care e in engleza inseamna ca:Micorsoft Office Word nu a fost instalant de user si ca trebuie sa mergi la setari si sa il instalezi.Mergi la folderul in care ai microsoftul de care zici uh si trebuie sa iti apara Setu***i acolo instalezi si trebuie sa mearga dupa aceea. Daca nu stii unde e folderul mergi la start, in dreapta jos dai la search apoi la una din liniutele verzi scrie All files and folders dai acolo.La prima casuta poti scrie Microsoft Office Word si la a doua Microsoft.Dai searc si astepti sa vezi daca il gaseste daca nu l-a gasit inseamna ca trebuie sa il downloadezi de pe un site. Sper ca te'am ajutat! Bafta:*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Iti spune sa instalezi aplicatia pentru ca nu este instalata!

| vrabiutza21 a răspuns:

Asta inseamna:Microsoft Office Word nu este instalat pentru utilizatorul curent.va rog mai incercati sa instalati aceasta aplicatie.