| GabriellaGabby a întrebat:

La laptop, eram conectata prin wi-fi si cateodata mi se inchidea.Ma duceam in Control Panel la Internet - Change adapter settings si dadeam disable la reteaua de wi-fi si dadeam enable inapoi, dar acum cand am dat pe disable a disparut si nu ma mai pot conecta la internet.Cum pot face sa apara din nou?

1 răspuns:
| CorbulRelu a răspuns:

Cum **** ai scris asta daca nu ai net in fine intra la setari si da la wifi sau cauta si activeazal