| anonim_4396 a întrebat:

La sfarsitul acestui an scolar vom avea banchet iar noi trebuie sa-i facem un cadou dirigintelui nostru, nu stim exact ce vrem sa-i luam, ceva sa fie incantat, si ceva care sa-si aminteasca de noi... putem comanda ceva de pe internet. Problema este ca nu stim ce. Voi ce cadou i-ati luat dirigintelui la banchet? Imi puteti da cateva idei? Cele mai bune primesc fundita happy multumesc oricum

7 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Pai un catalog nou, in care are unde pune notele.

| Fancyuiop a răspuns:

O sticlă de cv, o ramă faină cu o poză cu clasa, un ceas, un parfum, dacă îi plac drumețiile cv chilipiruri, glumesc :-))) sfătuiți-vă între voi, cu părinții

| CristinaElena128 a răspuns (pentru Fancyuiop):

Era bine o rama dar nu avem o poza cu clasa...

| Wheizii a răspuns:

Usor, rogi fiecare coleg sa isi faca o poza frumoasa si puneti pozele intr-un caiet special/catalog/rama. Mai frumos de atat nu se poate, o sa isi aminteasca cu drag.

| CristinaElena128 a răspuns (pentru Wheizii):

Colegii mei nu se implica.

| Defalucy a răspuns:

O poza cu toata clasa in rama frumoasa.