| MoonLight7 a întrebat:

M-am gandit sa intru la liceu la profilul economic si as vrea sa ma duc apoi la o facultate de finante-banci din Bucuresti! Stiti cam la ce se da bacul la acest profil? Si ce alte posibilitati am pentru o facultate de la acest profil?

2 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna.Pai.profilul economic se bazeaza pe matematica.Deci la mate sigur o sa dai la bac.happy. Pa-pa:*.

| andreylarentiu a răspuns:

Pai la liceu cu profil economic dai bacu la rom, mate m2 si geo/economie