| 123456Anonim123456 a întrebat:

Buna,m-am manjit cu o stampila pe mana din greseala, nu stiti cumva cum se scot aceste pete de la stampila de pe mana?
Dau funda celui care imi spune o metoda, care chiar sa functioneze!

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Spirt, otet, alcool.

5 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Un pic de alcool ar trebui sa mearga.

| ZzZziii a răspuns:

Cum au spus şi ceilalţi :
Spirt
Oţet
Alcool veterinar
As
Acetonă
Poţi să speli câteva haine la mână pentru a se sterce aceea pată.
Poţi citi aici :
http//:www.ro-mama.com>subiecte>cum-scot-carioca-de-pe-picioarele-copilului

| Forex a răspuns:

Incearca de preferabil sa te speli cu un detergent gen Feiry.

| Bogdan2109 a răspuns:

Incearca sa freci bine cu apa si sapun.Stampila nu se va lua de tot, dar nu va m ai fi asa vizibila.Stampila se va putea duce in timp. Sper ca te am ajutat.

| CoKoNut a răspuns:

Cu clor sau parfum barbatesc