| mentholinks a întrebat:

Ma aflu in Germania si vreau sa vad ce carti sunt pe Google Play in romana. Cum fac? Imi arata doar nemtesti. Am imcercat sa schimb si limba la telefon, nu merge.

4 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Ai incercat "carti in limba romana" in caseta de cautare?

| mentholinks explică (pentru francut):

Da, imi da doar cateva titluri care contin din cuvintele astea.

| Bogdiy14 a răspuns:

De pe google play nu cred ca se poate dar e posibil pe Carti Play. Oricum eu sugerez sa cauti cartile in alte metode (top-uri de pe net sau segestii) daca cauti carti la recomandate o sa vezi numa Fifty Shades, Suge-o Ramona, Suge-o Andrei. Ceva bun gasesti mai greu.

| beatricedebonacieux a răspuns:

Cred ca iti da doar in germana fiindca in contul tau de pe google play ai pus ca locuesti in Germania.
Schimba tara din setari si poate reusesti sau cauta mai bine pe net un format PDF cartile...e mai usor asa. Succes!