| eusefu a întrebat:

Ma jucam azi cs si era o harta cu masini si tancuri cu care puteai sa mergi, dar eu nu stiu cum sa merg cu ele. Ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| uǝʞɔıp a răspuns:

Te urci un ele si apesi pe E... da-mi fundoi...ca doar te-am ajutat

1 răspuns:
| Sergiu95 a răspuns:

Pai eu din cate stiu poti merge numai cu tancu. Daca nu te poti sui cu el numa pe tasta Space sine si W te sui in gaura aia si apesi E! nu pe toate hartile poti merge cu tancul diinda la unele sunt numa ase de model!