| micurutza2005 a întrebat:

ma poate ajuta cineva ce sa fac am copiat niste emoticuri gratis si acum mi s-au instalat langa celelalte clasice de la mess si daca le trimit la altii nu le vad pentru ca nu au programul asta copiat si asa ca nu mai imi sunt de folos si vreau sa le sterg dar nu mai pot ca nu stiu cum se dezinstaleaza astea nu le gasesc nicaieri in calculator, cum sa fac sa le sterg? mersihappy

Răspuns Câştigător
| Vögeln a răspuns:

Te pot ajuta eu!batting eyelashes Trebuie sa dezinstalezi si sa insalezi messenger'ul din nou! si gatatongue
funditabatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| micurutza2005 explică:

Noah dar nu stiu sa dezinstalez si instalez messul din nou
sad

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Pai il dezinstalezi asa: intri in Control Panel->Add or Remove Programs->cauti unde scrie Yahoo Messenger->click pe el->Remove si dai next pana se dezinstaleaza.

il instalezi la loc...iei de pe net instalarea la Messenger dai click si iti apare acolo ce trebuie sa faci. O sa-ti apara acolo dai Next si tot asa. Sper ca ai inteles si ca te-am ajutat! :*

| Lor3na4u a răspuns:

Nu le poti dezinstala, trebuie sa reinstalezi mess-ulhappy

| Lor3na4u a răspuns:

Nu il poti dezinstala, trebuie sa reinstalezi mess-ul, doar asa "scapi" de elehappy

| CristinikCristina a răspuns:

Pai dai la meniu start In control panel si o sa gasesti acolo sa il dezinstaleziwinking