| Anaa939839393 a întrebat:

Buna! Ma poate ajuta cineva, cu materiale pentru geografie, pentru bacalaureat (Prezentari ppt/word/pdf), anumite site-uri cu harti ( adica invat mai bine prin imagini)? Multumesc

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pana la urma ti-e lene sa inveti asa-i?
Dupa cum spun userii de mai sus, toti ti-au trimis materiale, dar ii ignori si continui sa ceri... ori te astepti ca vreunul sa se ofere, sa invete in locul tau?

| sierra1 a răspuns:

ți-am mai dat sugestii dar degeaba - feedback zero!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am dat videoclipuri dar degeaba, sper sa nu te ajute nimeni!

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bunul simț devine pasăre rară

| Anuket a răspuns:

Oricum, degeaba că tot pune întrebarea asta. I-am trimis și eu site cu toată materia de învățat, hărți... Doar trebuie să se apuce de învățat.

| Werrich a răspuns (pentru Anuket):

I-ati trimis comentariu sau in mesaj privat? Mie mi-au sters raspunsul de aseara.

| Anuket a răspuns (pentru Werrich):

Mesaj privat. Părea încântată.

| Sfetnic a răspuns:

Multe hărți, articole și explicații excelente și gratuite găsești pe blogul ăsta: http://nub.ro/f59 Autorul răspunde repede mereu la comentarii.