| aDEeLAa a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva sa-mi recuperez un cont pe facebook daca mi-am uitat parola de la e-mail?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cere la ei o nouă parolă și apoi o schimbi.
Pa, pa.

| aDEeLAa explică (pentru Legiuitoarea):

E mult mai complicat. Nu-mi amintesc nici macar e-mail-ul cu care mi-am creat contul de facebook...Si nu-mi gasesc contul dupa nume, nici macar dupa link-ul acela sad

| CrissuCristina a răspuns:

Te loghezi pe facebook cu ajutorul yahoo! Messenger si dai " am uitat parola" si tu alegi daca iti securizezi contul sau iti trimiti un cod de resetare direct pe numarul de telefon. Cu acel cod de pe telefon iti vei putea recupera sau schimba parola uitata.

| aDEeLAa explică (pentru CrissuCristina):

E mult mai complicat. Nu-mi amintesc nici macar e-mail-ul cu care mi-am creat contul de facebook...Si nu-mi gasesc contul dupa nume, nici macar dupa link-ul acela sad

| CrissuCristina a răspuns (pentru aDEeLAa):

Pai, atunci nu cred ca vei mai putea recupera contul! sad

| OnuOnulică a răspuns:

Nu ai cum daca ai uitat parola de la mail.