| marya977 a întrebat:

Buna!
Ma tot suna vreo 2 persoane, una din Tulcea si altul din Italia, in care amandoi ma tot intreaba pe o persoana. Si zicea cineva ca as putea sa ii bag in ceva, in care, cel care ma suna ii arata ca suna, dar eu sa nu primesc niciun apel. Chiar se poate asa ceva? Sau ar fi o alta modalitate?! Daca da, care ar fi?

Răspuns Câştigător
| vader a răspuns:

Depinde ce telefon ai, e posibil sa faci un grup si sa il setezi sa nu primeasca apeluri de la acel grup. Dar mai bine incearca sa le spui ca gresesc, si daca in continuare te mai suna raspunde-le si spune sa astepe putin pana cand o chemi pe persoana solicitata. Ii lasi in asteptare (pe banii lor) pana cand vor renunta.