| Dobre_Cristiana_1995 a întrebat:

Mâine merg cu trenul si vreau sa stiu daca in lipsa legitimatiei de transport pot beneficia de gratuitate cu adeverinta de student. Multumesc

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu, iti trebuie neaparat acea legitimatie de transport si buletinul. Fara astea doua nu o sa poti beneficia de transport gratuit (nici macar daca le duci carnetul de student, legitimatia de student si adeverinta de la facultate), cei de la CFR au nevoie de numarul/seria acelei legitimatii.