Întrebare recomandată | hellen18 a întrebat:

Mama mea lucreaza in invatamant, deci prin urmare pot sa fiu scutita de taxa de inscriere la facultate.
Pot sa ma inscriu la 2 universitati beneficiind de scutire sau merge doar la una si atat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! :*
Te poti inscrie la 10 universitati daca doresti, beneficiind de scutire. Le spui ca ai dreptul la gratuitate la inscriere si gata, sa isi faca treaba. :* Baga-le legea pe gat daca fac figuri!
https://www.ziaruldeiasi.ro/......33118.html

| Antopuff a răspuns:

La cate universitati vrei, nu scrie nicaieri ca ai un numar limitat.