| Stephaniee a întrebat:

mi-am comandat un ceas de pe internet si mi-a fost pus sa fie trimis prin Courier de marti si nici acum nu a ajuns. Nu ar trebui sa ajunga mai repede? Sau este aglomeratie de sarbatori si nu va ajunge asa repede? Dau funda, mersi

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună. Da, s-ar putea să fie şi aglomeraţie, dar depinde şi termenul lor de livrare. S-ar putea ca la o firmă se se livreze în 1-3 zile, iar la alta în 5-10 zile. Dacă eşti nedumerită, sună curierul sau firma de unde ai cmandat şi te vor lămuri.

| Drathmnight a răspuns:

Suna la magazin si intreaba daca a fost trimis coletul. in caz ca a fost trimis, poate iti dau ei numarul de la curier sa iti dea mai multe detalii.

| MARRInna16 a răspuns:

Inca nu a trecut o saptamana si in plus sunt sarbatori, deci s-ar putea sa intarzie un pic, dar daca nu ajunge peste 2 saptamani atunci poti sa mergi la posta sa intrebi de el

| anduzzu a răspuns:

Buna. Asa mi s-a intamplat si mie. Cel mai intelept ar fi sa suni la ei la firma si sa le spui problema. Succes