| Anonim17765 a întrebat:

mi-am cumparat pentru banchet o rochie neagra cu cateva paiete in partea de sus, sub forma unor floricele. (destul de putine paiete, puse doar ca sa scoata in evidenta floricel) Mi-am gasit si un plic tot negru, cu o dunga arginitie in partea de sus si cu sclipici. Arata tare bine. Credeti ca daca mi-as lua miste pantofi la fel ca si plicul ar fi ok? mi-am cautat si pe alta culoare, ca sa nu fie totul negru, dar nu am gasit nimic care sa-mi placa.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti argintii sau negri cu argintiu. Eventual poti opta pentru un ruj rosu ca sa ai putina culoare.

| Charl a răspuns:

Poate gasesti pantofi de culoarea sclipicilor, si ceva negru pe acolo

| RyanRo a răspuns:

Poti sa combini rochia neagra cu niste pantofi albi, pana la urma negru se asorteaza cu aproape orice, Poti asortezi pantofi si cu acel plic.