| ykwty a întrebat:

Mi-am făcut cont de PayPal și mi-am introduc cardul ing pentru a retrage banii. Trebuie sa primesc un cod de verificare? Cum ar trebui sa îl primesc și în cât timp?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Apare in aplicatie la tranzactii. Cam 2 zile. Sau pe extras de cont daca nu folosesti mobile banking.

| ykwty explică (pentru Wr3nch):

Am aplicația. Și unde mai exact apare? În emailul de la PayPal scrie ca la referință, dar în tranzacții îmi apare cod de vreo 8 cifre, iar eu am nevoie de 4.