| federerdinamo a întrebat:

Mi-am incarcat cartela la Orange cu 5 euro si cand am incercat sa-mi activez optiunea imi tot spune ca sunt in perioada de gratie, desi eu am 5 euro in cont. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Daca vrei sa verificam si noi situatia, te rugam sa ne spui numarul tau de telefon intr-un mesaj privat.
O zi buna,
Orange Helper

| ande06cata a răspuns (pentru OrangeHelper):

Si eu sunt in acceasi situatie. Mi-am incarcat de doua zile si cu toate ca pot apela nu-mi pot activa optiunea. Am trimis un mesaj pe site-ul Orange, dar nu am primit niciun raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca inainte de ati activa optiunea trebuie sa cumperi valabilitate adica "perioada activa" si dupa ce vei face asta poti sa activezi optiunea dorita.

| addrian98 a răspuns:

Trebuie sa astepti putin, deoarece cei de la Orange nu au actualizat inca detaliile contului tau (nu toate - vreau sa zic ca probabil altundeva iti apare ca ai cei 5 euro) Ai doar putina rabdare, si vei putea sa iti activezi optiunea.