| AnDrEiFzRb a întrebat:

BUna mi-am instalat de curand Windows XP SP3 si cand am incercat sa instalez driverul audio soundmax imi da o eroare si zice :"Driver Not found! Reboot your system, and run this setup again.", am mai incercat un driver si la acesta mi da tot eroare :"The audio driver files do not support your computer hardware. Note: IF you unistalled audio software without restarting your Pc, restart now, then run this setup again." si tot asa alta eroare zicea ca driverul nu este compatibil pentru sp 3... va rog ajutati-ma dau fundita.Multumesc

3 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Cauta si instaleaza driverul realtek audio hd...

| Bybanu a răspuns:

@unbaiat: ce windows original sau copiat de pe net fara modificari sa-si instaleze singur driverele video si audio?

| unbaiat_2826 a răspuns:

Trebuie instalat manual, findca sp3 nu instaleaza automat pentru placile de sunet sound max