| MariaMagdalenaTolos a întrebat:

Mi-am luat de curand un bilet pe wizz si nu mi am dat seama ca-mi facusem contul de demult cu numele si cel de-al doilea prenume. Incerc sa-l modific si nu ma lasa. Ar putea fi o problema? Multumesc!

2 răspunsuri:
| bustamante a răspuns:

Dami un exemplu. Daca este Maria Magdanela sau Magdalena Maria, nu are importanta dar daca nu este data anagrafica exact cum este in buletin nu poti trece vama. Exemplu pe mine ma cheama Simion Bustamante nu conteaza daca numele de familie este invers sau nu. Este o greseala minora. am zburat si eu cu Wizz sunt buni.

| MariaMagdalenaTolos explică (pentru bustamante):

Ma numesc Toloș Maria Magdalena, iar pe bilet îmi scrie doar Toloș Magdalena. Oare este ok? Mulțumesc mult!