| Master2001 a întrebat:

Buna, mi-am luat un kit banda led de pe olx 5m are banda, iar daca as mai lua același produs si as lega banda de la produsul nou lângă banda de la cel vechi o sa ia contact si vor merge simultan? Vor primi ambele aceleași comenzi?
Ca banda are pe ambele capete un loc în care intră ceva si ma gândeam daca merge asa.

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Dacă o legi la pc, va merge simultan, dacă și numai dacă le legi în serie și le pui în hub-ul dedicat pe care scrie RGB.

Daca vrei sa o pui prin camera, ai nevoie de un controller, pentru a sincroniza mai multe benzi.

| Master2001 explică (pentru NLS):

Păi nu e la pc care el sursa lui de alimentare si are si o telecomanda cu care pot schimba culorile etc si daca il pun unul la altul de ex cu ceva sârmă calumea va merge comanda de la comanda si la banda noua?