| anonim_4396 a întrebat:

Buna :*. Mi-am scapat telefonul pe jos ( e cu touchscreen ) iar pe dinafara nu este spart, insa nu imi mai apare imaginea pe vreo 3 sferturi din ecran, ( este negru) si are niste dungi rosii, albastre si verzi. Se mai poate repara? S-a stricat display-ul, nu?

5 răspunsuri:
| Innovation a răspuns:

Da,cu siguranta displayul este stricat.Pentru reparare si schimbarea displayului costa aproximativ 80, 90, 100 de lei.Mobilul cu touch screen este mai fragil.Eu am un alt telefon,nu este cu touch screen,este normal, de culoare roza, si l`am scapat de mai multe ori si nu mi s`a intamplat nimic. Oricum eu iti doresc mult noroc cu telefonul tau.Pa-pa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Inca e in garantie. Cam la cat imi ajunge pretul?

| mobile a răspuns:

Salut,
Ce model de telefon este? gasesti pe magazingsm.ro la preturi rezonabile display lcd si touchscreen.
Salut!

| de3utza2009 a răspuns:

Imi pare rau pentru tine dar daca duci tel in garantie cu touch`ul in halul ala iti scoate din start garantie telu... daca e Samsung si pentru cea mai mik zgarieturi ti`l scoate, iar pentru resoftari platesti, daca e Nokia is de tb iti resofteaza si poate arata tel in ultimu hal...