| Elena_Roxana_2000_nw9s a întrebat:

Bună... Mi-am şters datele de la aplicatia de Insta. Eram logata cu contul de Fb, cand am vrut sa dau "conectare cu Fb" nu a mai mers. Mi.a aparut doar numele de utilizator, si sa introduc o parola. Nu imi amintesc nici ce numar de telefon aveam sau de email. Ceva idei cum imi pot recupera contul? Dau funda. Multumesc.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Atunci numai poti recupera contul, tu nu te gîndesti ca pui intrebari total aiurea? Daca tu numai stii ce numar de telefon aveai cand ai facut contul, noi de unde vrei sa stim? Te cunoastem noi cumva pe tine sa stim totul despre tine? Nu, tu trebuie sa faci un efort sa iti amintesti, intreaba ti părintii fratii rudele poate stiu ei ce numar aveai tu cand ti ai facut contul, astea trebuiau păstrate in agende ca se pot intampla accidente stergi contul si la revedere daca nu cunosti vechile parole numere de telefon. Asta e, sa i ti fie invatatura de minte pe viitor scrii pe hîrtie nume de utilizator, numere de telefon parole ca sa stii deunde sa le i ei cand ai nevoie.