| anonim_4396 a întrebat:

nu imi merge nici un clip de la youtube, cand incerc sa deschid unul, imi apare doar negru. Am incercat 20 de clipuri si e la fel.
Cum imi fac sa mearga youtubeu? Am nevoie
Funda.

Răspuns Câştigător
| BMW200 a răspuns:

Dai click2 pe butonul ala unde faci fullscreen si debifeaza casuta aia si dai ok si iti va merge

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Ai verificat conexiunea de internet? Daca ai semnalul slab, degeaba.

| MioaraParalescu a răspuns:

Trebuie sa-ti dawnloadezi pluging.

| Allyces a răspuns:

Sau poate ca e de la flash player...incearca sa iei ultima versiune si vezi daca mergehappy

| dorubr a răspuns:

Verifica daca iti vede clipuri pe alte sit-uri exemplu metacafe etc daca nu merg clipurile nici pe alte sit-uri cred ca ai probleme cu Adobe Flash Player-ul descarca-l si instaleaza-l.