| AndraDeeaBrockencyde a întrebat:

Nu mi-am mai gasit un fisier si l-am cautat. L-am gasit dar zicea ceva de genul: Open with: si l-am deschis cu Windows Media Center dar nu mi l-a deschis i s-a schimbat iconita si s-au mai schimbat si alte programe adica Google Chrome, yahoo si pot sa le acceesez dar mai greu cum fac sa le schimb la loc cu ce program(fara sa platesc)? A si duppa ce rezolv cum dau sa deschid fisieru tot asa cu ce program mersi muult si dau fundita daca merge.

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui formatul fisierului, in functie de acesta se alege programul cu care sa-l deschizi. Cauti program pentru deschidere format. (scrii formatul pe care-l are fisierul). Succes si numai bine!