| User165o1 a întrebat:

Bună! Oare la buletin ai voie să mergi machiată? Gen eyeliner, mascara etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cu condiția ca poza din buletin (cu machiaj) să corespundă cu imaginea ta reală (nemachiată).
Adică să nu fi ceva în genul:
https://images.app.goo.gl/f3W9YA3zU7gnaAFB6

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Da

| oglindasultanului a răspuns:

Si mie mi s-a spus asa si ma miram, eu nu am vrut sa ma dau cu creionul de ochi, desi mereu il port.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da. Machiajul nu iti schimba trăsăturile când faci poza pentru buletin.

| darrio2007 a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Depinde de machiaj.

| Saiko93 a răspuns:

Daca este in limita normalului si a decentei, da. Daca e de alta natura, nu... Doar daca e ceva minuscul facut din greseala ( ex. haine putin strambe, suvite de par care's putin nelalocul lor, etc. ) Evident, fara chestii de prost gust...