| noname2021 a întrebat:

Buna,pe avion la bagajul de mana avem voie sa luam pila,penseta, biguri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred pentru ca sunt ascuțite și cu lamă. Sunt pe net liste cu ce poți lua și ce nu poți lua în bagajul de mână, dar părerea mea e ca nu poți.

2 răspunsuri:
| Kiwibibilă a răspuns:

Dar la ce-ti trebuie draga mea penseta in avion? Stai cumva o saptamana in aer?

| noname2021 explică (pentru Kiwibibilă):

Esti dusa, ma duc intr-o tara si acolo nu am nimic, ma gandeam ca le pot lua de acasa, nu stii nu raspunde!