| Razvy197 a întrebat:

Buna happy Pe la 1 august vom pleca cu familia mea si inca 2 famili (rude ) la strandul din Ostroveni Valcea. acum mai fost acolo si in ultimi 2 ani dar nu am luat numarul de telefon de la cazre de la cabanute.Am dori sa facem rezervari din timp. Ma puteti ajuta cu numarul de telefon de la receptie cazare Cabanute? FUnda :*

2 răspunsuri:
| goldheart a răspuns:

A trecut 1 august! A trecut si 1 septembrieee. Amu vine scoala laughing

| Stanel_Cosmin-ionut_1996 a răspuns:

Daca ai aflat de numarul de la ostroveni sa mi-l dai si mie te rog