| 1010wanted a întrebat:

pentru cei care folosesc o cartela de Lycamobile Romania, de unde reincarcati? in afara de rencarcarea online. Se poate reincarca cu un cod reincarcabil din alta tara care folosesc de asemenea Lyca?

Răspuns Câştigător
| IuliaPlyca a răspuns:

Se poate incarca pe site-ul lycamobile.ro, la magazinele partenere sau la distribuitorii electronici Payzone, Qiwi, ZebraPay.

| IuliaPlyca a răspuns (pentru IuliaPlyca):

Expediez cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

3 răspunsuri:
| IuliaPlyca a răspuns:

Ai nevoie de cartela Lycamobile?

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com

| IuliaPlyca a răspuns:

Trimit cartele lycamobile in toata Romania prin curierat sau prin posta romana. Cartelele sunt gratuite, insa taxa de curierat/posta romana sunt platite de client. Detalii la numarul de telefon: 0701018882 sau la iulia.lycamobile@gmail.com