| Ioanaioana1234 a întrebat:

Buna prieteni, este o oră tarzie dar imi puteti raspunde si maine, ce pot folosi sa ma fotografiez pana la jumatate in afara de trepied? Adica ca si cum m-ar fotografia cineva, pentru ca vreau sa aparem toti membrii familiei într-o poza si vreau o tehnica sau un obiect in care sa imi tina telefonul ca si cum ar poza cineva! In afara de trepied sau ce solutii mai sunt? Multumesc anticipat.

5 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Il pui pe o mobila si ii dai poza cu delay.

| valicamariana a răspuns (pentru cristimihailov):

In natura cum fac?

| cristimihailov a răspuns (pentru valicamariana):

Un stick?

| mihai69 a răspuns (pentru valicamariana):

Te folosești de ce găsești la îndemână: bănci, bușteni, pietre etc.
Sau cumperi un minitrepied.
https://www.f64.ro/joby-gorillapod-325-black-charcoal/p

| TPU2019 a răspuns:

Sigur putem răspunde și "mâine"? Uimitor :O

Mulțumim din suflet.