| Irina465 a întrebat:

Prietenul meu este foarte pasionat de motoare, crosuri, ATV-uri si chestii din astea... as dori daca se poate sa imi recomandati un site de unde as putea lua cateva informatii, ca sa inteleg si eu ce tot hotorogeste de fiecare data si pentru a nu mai fii asa paralela pe langa subiect laughing) Multumesc!

1 răspuns:
| nugasescusernameliber a răspuns:

De ce nu-l intrebi pe el? ii va face placere ca te interesezi de pasiunile lui! iar tu nu vei mai fi asa "paralela"