| Deea_3705 a întrebat:

Prin ce se poate pune un pachet din Londra? Multumesc!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prin posta sau firma de transport.

| MihaelaDart a răspuns:

Prin Romfour, sunt foarte ieftin fata de Posta Romana si livreaza rapid. Aceasta firma lasa pachetul direct la usa. Mai multe detalii pe site-ul lor gasesti http://romfour-tur.ro/servicii/coletarie-nationala-si-internationala/

Parintii mei imi trimiteau inainte de a descoperi Romfourul cu Posta Romana si de cand si-au marit taxele pentru international, le-am sugerat sa imi trimita prin firma asta. Miercuri imi pusesera pachetul si vineri seara imi venise coletul in fata casei. (era in saptamana mare de Craciun)

P.S. Si din Londra tot pe ei ii poti contacta, fac livrari si spre Romania.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prin Dhl