| Lvc2000 a întrebat:

Buna! Pt Academia de poliție, care ar fi taxa totala (cazare, taxa de studii)? Întreb asta pentru ca ar fi a doua facultate, după prima la buget și nu mai am voie pe loc gratuit, de buget, chiar dacă am medie. Va mulțumesc mult pentru răspuns!

2 răspunsuri:
| AnastasiaK a răspuns:

Din câte știu eu, la academia de poliție nu există "loc la taxă". Așa că tu trebuie să-ți achiți studiile la prima facultate ca s-o poți urma pe aceasta "la buget". Nu-s 100% sigură și nici nu stau să verific acum, consider că acest minim efort de informare ar putea fi depus de cineva cu pretenția de a avea studii superioare în cadrul unei facultăți de genul.

| florinake02 a răspuns:

Poti sa ii suni, secretariatele sunt de obicei cooperative si cu civilii