| lauranohai a întrebat:

Buna Q am un Alcatel one touch 991 si uneori mi se blocheaza mesajele si il primesc pe acelasi de la ultimul destinatar de nenumarate ori indiferent cine mi-ar trimite sms! ce ar trebui sa fac? multumesc :-)

2 răspunsuri:
| cedrea923 a răspuns:

Daca esti pe Vodafone suna la *222 sau daca esti pe alta retea suna la relatii cu clientii. O sa te rezolve.

| lauranohai explică (pentru cedrea923):

Crezi ca din vina retelei? dar daca schimb cartela in alt telefon primesc mesajele normal