| Giho a întrebat:

Buna, recent am creat un forum si as vrea niste pareri
link-ul: http://comunitatea.ml
Va multumesc))

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ce pareri ai putea primi de la ceva ce se face cu un singur click? happy Nu-i ca si cum ai fi facut tu ceva...

| Giho explică (pentru Ronnix):

Nu este o chestie atat de simpla cum ti se pare
Ai nevoie de un host vps sau ftp ca sa il incarci
Sa cauti un domen si sa setezi numele de server
Sa setezi baza mysql, sa faci upload si sa setezi toate plugin-urile in asa fel ca sa mearga bine, la unele trebuind sa modifici codul
+tema am personalizat-o (creezi png, img-uri ca sa nu sa se suprapuna)

| Ronnix a răspuns (pentru Giho):

Daca tot ce ai mentionat tie ti se pare greu... inseamna ca o sa ai cale lunga pana vei ajunge sa ai ceva succes cu el.

| Giho explică (pentru Ronnix):

In primul rand nu are rost sa scrii sute de linii de text in php pentru ca exista CMS-uri open source, care pot fi modificate
Si sa presupunem ca esti tu asa specialist in MySQL, html, php... si ti se pare totul intr-un click, arata-mi proiectul tau de "succes"