| AndaVr a întrebat:

.se poate bloca un numar de pe telefonul mobil si sa intre ocupat cand te suna acea persoana?happy

Răspuns Câştigător
| Darkangell2013 a răspuns:

Da se poate, unele telefoane au la profile ale unde sunt silentios, general etc. acolo gasesti si mod avion si setezi pe ala si cand cineva te suna o sa intre pe ocupat sau mesageria vocala. Funda? big grin

| AndaVr explică (pentru Darkangell2013):

Si asta da sa blochezi doar un singur numar thinking

2 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Da. La setari apel, poti seta, alegei numarul sau grupul de persoane la care vrei sa le dea ocup automat telefon. Eu i-am blocat pe cei cu nr ascuns.