| alchie a întrebat:

se poate ridica un colet de la posta cu copia de buletin?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu cred ca-ti elibereaza coletul pe baza copiei, trebuie sa prezinti actul de identitate original. Poti intreba la posta. Numai bine!

Stefan
| Stefan a răspuns:

Se poate ridica numai cu buletinul sa cartea de identitate, important este ca numele si adresa de comanda sa fie ca in buletin, pentru a nu creia probleme la ridicarea coletului.

| RyAngel a răspuns:

Nu trebuie sa fie in originial neaparat... poate cu alte acte dar tot in original

| alchie explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Am fost acu la posta si mi la eliberat pe baza de copie.

| Minion1812 a răspuns (pentru alchie):

Deci îți eliberează coletul și cu o copie după buletin?