| deutza a întrebat:

Se poate sa trimit bani pe Lady Popular de pe un cont pe altul? Daca da, cum?big grin Multumesc!

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Nu nu poti face asta, deoarece banii ii ai doar pe acel cont pentru ai folosi doar pe el happy, in nici un caz pe alt cont, daca vrei poti sa transformi banii in diamante si diamanatele in bani asta e singura operatiune pe care o faci cu bani... fundita big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poti...doar bani in diamante si diamantele in bani! Apropo la 100 zile de jocuri primesti cadou 200 de diamantesi la 200 3000 de puncte!:*:X

| pisika_5560 a răspuns:

Eu stiam dar ai dat funda prea repede ratato