| Diana1990A a întrebat:

Bună seara. Am ceva timp de când ma simt mai ciudat sa zic asa, nu înțeleg de ce indiferent ce fac fie ca fac mâncare, fie ca ma joc cu copii, etc am mereu impresia ca urmează sa mi se întâmple ceva, îmi vin prin minte asa dintr-o data tot felul de viziuni sa zic asa și nu înțeleg de ce. Noaptea visez tot mai des doar lucruri gen felul în care mor și nu-mi place deloc. Bine mai multe dar am zis asa în mare parte din ele, poate ca este cineva pe aici căruia i sa mai întâmplat ceva asemănător și ma poate lamuri și pe mine. Mulțumesc mult

6 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Toti avem fel si fel de probleme datorita varstei, datorita schimbarilor pe care le traim zi de zi. Trece. Incearca meditatii Zen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te macină ceva de care nu poti scapa! Nu te mai gândi la tot felul de lucruri, incearca un moment sa nu te gândești la absolut nimic inainte de culcare, si nu o sa visezi nimic, visezi la ce te gândești in mare parte! Si eu am visat ca mor, si dupa nu voiam să mă mai culc zilele următoarelaughing stai linistită, daca vrei dar cred ca nu prea e cazul poti merge la psiholog si sa ii spui ce ti se intampla!

| Adrian5575 a răspuns:

Te macina o problema nerezolvata din trecut sau poate chiar din prezent. Gandeste-te bine si afla ce te deranjeaza asa mult si gaseste o solutie.

| DanaDaniellllla a răspuns:

Bună, ai depresie cu episoade psihotice. Mergi la tratament și terapi, eu este de glumă

| xMAG a răspuns:

Trebuie sa se fi întâmplat ceva in trecut de te gândești numai la chesti de genul asta
Subconștientul tău reacționează doar la ce te gândești și de aceea visezi ciudat. Încearcă sa nu te mai gândești încearcă sa te gândești la ceva frumos o seara făina sper sa te ajute

| Diana1990A explică (pentru xMAG):

Mulțumesc mult pentru răspuns?