| Vlad_2899 a întrebat:

Buna seara, am cumparat o bluza, iar cand am ajuns acasa am observat ca nu statea prea bine pe mine si nu imi palcea ceva la ea.Inca mai am bonul fiscal, va rog sa imi spuneti daca pot sa o returnez sau sa o schimb cu un alt produs.Multumesc multt

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Depinde de politica fiecarui magazin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare laughing du-te la magazin si incearca; normal daca ai bonul poti sa returnezi produsul cumparat. Daca vrei sa il schimbi trebuie sa fie la acelasi pret; daca e mai ieftin, primesti restul banilor. Daca e mai scump platesti diferenta.

| Vlad_2899 explică:

Mersi,politica magazinului, hmmm pull&bear... sper sa vrea

| Vlad_2899 explică:

Mersi mi-a venit o idee sa verific pe situl lor, am gasit ce cautam...mersi.Noapte buna