| Xela90 a întrebat:

Bună seara, am o întrebare, tâmpenia de amazon are suport cu care să vorbim?
Sau e doar "robot"? Și vrea doar să mă calce pe nervi?
Aș vrea să știu cei din românia cum faceți contul? Vă cere numărul de românia când vă înregistrați? Eu am făcut cu cardul românesc brd, în Italia cu adresa de Italia, și am făcut vreo 5 comenzi și pe urmă nătărăii au blocat contul, ce naiba să fac să îl deblochez? Am trimis email pentru deblocare da nesimțiți nu trimit nimic.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Si de ce is ei de vina ca tu, mare geniu, ai folosit card romanesc. Nu crezi ca e un pic suspect ca platesti cu card romanesc, dar contul e pe Italia, cu adresa italiana, si se poate presupune ca ai furat cardul? laughing Suna si varsa oful pe cei de la BRD, poate nu au procesat plata cum trebuie.

| Catrice a răspuns:

Pai de asta e acolo robotul, sa te enerveze pe tinehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Robot clar, doar nu vrei sa-ti raspunda Jeff Bezos la telefon.

| Xela90 explică:

Și cum ar trebui să fac cu adresa de românia? Și eu stau în Italia?