| Antonimu a întrebat:

Am o mica/mare problema. De curand am incercat sa intru pe contul meu YouTube si nu prea merge, nu-mi amintesc sa-mi fii resetat parola sau ceva de genu. In plus am incercat toate parolele mele si. nimic. In fine, am incercat sa o resetez, am introdus e-mail-ul meu, mi-a venit mail-ul si cica "click here for password change". Ok, am dat click si surpriza, ma trimite spre o pagina de Google. Wtf... Ce doamne iarta-ma, eu incerc sa-mi recuperez parola de YouTube, nicidecum de Google straight face. Daca ati gasit vreo solutie, spuneti-mi si mie va rog.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atunci cand ti-ai facut cont pe youtube, nu ti-ai facut intai un cont de mail, gmail pe google? Eu stiu ca asa am procedat, deoarece altfel nu puteam avea cont pe youtube. Poate de aceea te trimite pe google.

| Antonimu explică:

Am cont pe mail adica *@yahoo.com... Dau sa-mi trimita parola la adresa asta si imi da link`ul cu resetarea parolei si ma trimite pe google.

| DamnPrincess a răspuns:

Eu cred ca este o eroare a site-ului si nicidecum o problema majora.
1. Poate ai dat cuiva parola din greseala sau intentionat.
2. Poate a fost o eroare a site-ului.
3. Poate ai uitat parola ( se mai intampla).

Poti incerca si maine sa intri ca sa te asiguri. big grin