| Niculae_Aurelia_1972 a întrebat:

Buna seara. Am o pisicuta de 1 an si 3 luni, este castrata si pana ieri nu a plecat departe casa dar acum nu s-a mai intors. Este foarte iubita si ingrijita nu-mi pot explica disparitia ei, ea fiind c-am salbatica, adica nu se lasa mangaiata de persoane straine. Oare se va mai intoarce?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oferi recompensa?

| Alinailies a răspuns:

Se intoarce, ai rabdare, de obicei vin dupa o noapte de umblat brambura.
Am motan castrat si pisica sterilizata si noaptea pleaca la vanatoare(stau la curte). Am plans in trecut multe nopti cand dispăreau dar observand ca mereu se intorc m-am obisnuit cu plecarile lor.
In general pisica nu paraseste locul unde are mancare si ce ii trebuie.