| Kisses a întrebat:

Buna seara! Am restricționat mesajele de la o persoana pe Facebook si nu stiu cum sa dau drumul la conversație din nou. Dacă intru pe profilul persoanei respective nu mai apare acolo mesaje sau în chat nici nu mai găsesc mesajele cu acea persoana

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe PC: https://www.facebook.com/settings?tab=blocking
si da "Edit"! Apoi "vezi lista de persoane blocate".

| Lioana a răspuns:

Daca ai restrictionat-o de pe aplicatia de pe telefon tot din aplicatia aceea trebuie sa anulezi restrictia.
Daca ai restrictionat-o de pe PC la fel, numai de pe PC poti anula restrictia.
Tu de unde ai restrictionat-o? ca sa-ti pot spune unde sa intri.