| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.Am si eu o intrebare.Am fost la un interviu pentru angajare intr-un hipermarket,am fost acceptata, mi s-au dat formulare cu actele de care am nevoie si cu analizele pe care sa le fac..am depus actele in timp foarte scurt mi s-a spus ca v-oi fi sunata.Au trecut 5 zile, nu am fost sunata de nimeni. Dureaza atat de mult o angajare? Mentionez ca dupa 3 zile am fost la firma si mi s-a spus ca d-na care se ocupa de mine la interviu intra de noapte pentru inventar si tot acolo mi-a spus sa astept telefon.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Parerea mea este sa mai astepti.Nu este un timp anume de asteptare.