| Diaconu_Octavian_1992 a întrebat:

Bună seara! Am și eu o întrebare.
Dacă părăsesc UK câte ore am voie sa stau în Ro ca să nu fac carantina la întoarcere? As dori un răspuns concret.
Ofer fundă!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se zicea 1 zi sa 2 ca sa nu faci carantina la intoarcere - timpul ala e de stat in RO - altfel 2 saptamani izolat in GB

| Zuzu1991 a răspuns:

Https://www.google.com/search?q=coronavirus+telverde
imi pun toti banii pe faptul ca si in UK exista ceva asemanator, moment in care da tel si intreaba, iar in cel mai rau caz poti da tel la ministerul lor de externe, aia TREBUIE sa stie (ala e job-ul lor)

| badpanda a răspuns: