| sergiu25bc a întrebat:

Buna seara.
Am si eu o intrebare.
Daca simbata acum am fost sa 1 salon si m-au pensat la sprancene, daca am parul saten deschis, ce culoare as putea sa imi vopsesc sprancenele.
O seara buna si buna dimineata

6 răspunsuri:
| lote00 a răspuns:

De obicei culoarea sprancenelor trebuie sa fie la fel cu cea a parului. Mai ales daca esti baiat. Dar nu inteleg ce legatura are pensatul cu vopsitul sprancenelor?!

| sergiu25bc explică:

Nu glumesc, ce e asa ciudat a iti vopsi sprancenele, culoarea galbena lol, oricum o sa merg la 1 salon sa ascult o parere

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Mai bine mergi tot la un salon nu lua culoarea dupa capul tau sukkes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Galbene laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai maro, la par saten deschis, numai asa merge. Dar sper ca nu ti le vopsesti singura, mergi la salon...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@brianna: totusi cred ca sergiu glumeste happy