| Unaanonima a întrebat:

Bună seara, am si eu o problema cu contul meu de Facebook, mi-am schimbat intr-o zi parola de mai multe ori consecutiv iar apoi am vazut ca m-a scos de pe cont iar cand am intrat inapoi am vazut acest mesaj: "Contul tau este blocat, am detectat activitati neobisnuite in contul tau.S-ar putea ca cineva sa iti fi folosit contul fara ca tu sa stii ". Am asteptat 2-3 zile dar in zadar, pe email imi da notificari de la cont precum ca e ziua cuiva sau ca am cereri de prietenie etc, ma gandesc ca daca era blocat de tot nu imi mai trimitea notificari de genul ăsta. Aveti voi vreo idee daca isi mai revine si mi-l deschide sau sa las balta acest cont? Sstept vreun raspuns, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Asa am patit si eu iti cer datele si poza din buletin ca sa fie sigur ca esti tu si pe urma ti-l deblocheaza, dar dureaza.

| Unaanonima explică (pentru aditimus):

Eu am trimis doar poza din buletin si cu numele, apoi pe email am primit un mesaj de la cei de pe Facebook unde imi mulțumea pentru ceea ce am trimis, totusi mai astept, poate isi va revenii si se deblocheaza! Multumesc pentru raspuns?

| aditimus a răspuns (pentru Unaanonima):

Cu drag