| Stavros a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul...

Cand scot cablul de alimentare din priza se opreste laptopul crying si nu il mai pot deschide.

Cred ca am facut eu ceva la setari si acum nu mai stiu ce sa ii fac laughing)

dau funda >:

4 răspunsuri:
| eucumine010 a răspuns:

Daca nu ai bateria pusa, pe ce ai vrea sa mearga, pe aer? Nu stiu ce are de nu se mai aprinde, sunt o groaza de motive. Nici macar nu stiu la ce te referi cand spui ca nu se aprind.

| eandopuncttk a răspuns:

Nu ai facut nimic. e moarta bateria sau lipseste cu desavarsire

| VL4DST3R a răspuns:

S-ar putea sa se fi bulit bateria si cand sal bagi la incarcat sa mearga direct pe prizawinking

| Stavros explică:

Deci bateria o am...dar cred ca e dusa. crying